Oblíbené dobroty

    Rozhodně si o mně nesmíte myslet, že jsem vybíravá v jídle. To tedy nejsem. Jenom zastávám názor, že každá kočka by se měla stravovat co nejzdravěji a nejpestřeji. Proto jsme udělali s páníčky dohodu, že mi budou kupovat takové ty malé mňam mňam kapsičky se spoustou šťávičky a masových kousíčků. Ale dávají mi jen půl pytlíčku denně, protože si myslí, že málo běhám a tloustla bych. Zato v Děčanech běhám o sto šest a tam mám každý den kapsičku celou!

    S takovou druhově chudou stravou bych ale rozhodně nebyla spokojená a tak si ji doplňuji různými šunčičkami, kuřecím masíčkem, konzervovanými rybičkami, syrovým lososem, máslem olízaným z chleba, tvarohem, zmrzlinou nebo cornflaky namočenými v jogurtu. Občas mi páníčci sice zapomenou dát, ale já jim to hned hlasitě připomenu a když to ani tak nezabere, prostě si vezmu z talíře sama. Jsem přece nějaký lovec! Taky jim ráda upíjím mlíčko z hrnečků. To ale vždycky poznají podle mých chloupků plovoucích na hladině. Ostatně, moje chloupky jsou úplně všude.

    Co nesnáším, je zelenina a ovoce. Opravdu nechápu, co na nich páníčkové mají. Jediné, co mi chutná jsou olivy. Těch sním klidně půl skleničky. A ty s papričkou jsou prostě skvělé.